Hako2024
Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

Poradnik - najnowsze
Do profesjonalnego czyszczenia maszyn i urządzeń niezbędne są czyściwa charakteryzujące się trwałą jakością i dużą zdolnością czyszczenia. Czyściwa tekstylne wielokrotnego użytku wchłaniają duże ilości cieczy, niemal nigdy się nie rwą i mogą być stosowane wielokrotnie. Firma MEWA od ponad stu lat oferuje czyściwa wielokrotnego użytku do zastosowań przemysłowych, w systemie polegającym na przygotowaniu czyściwa dla klienta, odbieraniu czyściwa zużytego, jego praniu a następnie ponownym dostarczaniu.
Więcej

Meble tapicerowane wymagają starannej i systematycznej pielęgnacji. Tylko w ten sposób można je utrzymać w nienagannej czystości oraz dobrej kondycji na przestrzeni wielu lat. Domowe sposoby czyszczenia nie są jednak na tyle skuteczne, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt. Z tego względu, coraz większą popularnością cieszy się specjalistyczne pranie tapicerki meblowej, realizowane przez wykwalifikowane firmy czyszczące w Warszawie. W tym artykule powiemy więcej o dostępnych metodach, a także wymienimy najważniejsze korzyści dla domu oferowane przez tę usługę.

Więcej

Jak pokazują badania Najwyższej Izby Kontroli utrzymanie czystości w placówkach medycznych cały czas pozostawia wiele do życzenia. Nieodpowiedni jest zarówno stosowany sprzęt, jak i środki chemiczne. Jak zatem osiągnąć najwyższy poziom higieny bez używania wielu specjalistycznych urządzeń? Jak sprzątać by nie zakłócać spokoju pacjentów i nie zaburzać pracy szpitala? Jak zapewnić najwyższą ochronę antybakteryjną na czyszczonych powierzchniach? Hako przedstawia jedno optymalne rozwiązanie.

Więcej
Dlaczego sprzątanie posadzki należy zacząć od zamiatania? Proces zamiatania nie jest dodatkowym elementem sprzątania tylko podstawą procesu utrzymania czystości. Oczyszczanie podłóg w przypadku dużych powierzchni jest dokładnie takie samo, jak w przypadku małych. Najlepszym przykładem będzie tutaj własne mieszkanie.
Więcej
Kabiny prysznicowe bardzo często wykonane są ze szkła, które nadaje łazienkom estetycznego i nowoczesnego charakteru. Korzystanie z kabin wiąże się z powstaniem osadów, które pozostają na ich powierzchni. Są to osady z szamponu, mydła i płynów. Efektem ich spływania po ściankach kabiny są nacieki i osady kamienia
Więcej
Jakimi cechami powinna charakteryzować się dobra firma sprzątająca, której bez żadnych problemów moglibyśmy powierzyć pod opiekę nasz dom, czy firmę? Czym cechować powinni się pracownicy oraz jak dokonać wstępnej selekcji firm?
Więcej
Dobrze jest zabezpieczyć położoną podłogę, by dłużej nam służyła i cieszyła oczy. Wszystkie metody zabezpieczania pozwalają zapobiec szybkiemu zużyciu i chronią podłogę przed szkodliwością czynników zewnętrznych. Robimy to lakierem, olejem lub woskiem. Następnie pielęgnujemy nakładając warstwy ochronne.
Więcej
Anthea Turner jest wzorem dla wszystkich pań i panów domu. Jej dom jest bez skazy. Jak ona to robi? Otóż okazuje się, że wszystko zależy od dobrej organizacji. W programie ,,Perfekcyjna Pani Domu” Anthea dzieli się swoją wiedzą z widzami. Bałaganiarze mogą odetchnąć z ulgą - sprzątania też można się nauczyć.
Więcej
Dowodem pamięci o naszych bliskich, którzy odeszli, jest troska o należyty wygląd miejsca Ich spoczynku. Często jednak jesteśmy tak zapracowani lub mieszkamy bardzo daleko, że nie możemy poświecić grobom naszych bliskich tyle czasu ile byśmy chcieli. Opiekę nad grobami możemy zatem zlecić wyspecjalizowanym firmom świadczącym tego typu usługi.
Więcej
Każdy, kto chce produkować, musi być pewien, że stosowane maszyny oraz urządzenia będą zawsze funkcjonować w sposób optymalny: przejścia pomiędzy poszczególnymi etapami technologicznymi będą redukowane do minimum, procesy produkcyjne będą zoptymalizowane, a sama produkcja przebiegać będzie sprawnie. W trakcie analizy procesów realizowanych w zakładzie produkcyjnym, pojawi się jednak w końcu pytanie, jakie zadania – które ze względu na czas i koszty nie mogą być realizowane bezpośrednio w zakładzie  – mogłyby zostać przekazane do realizacji zewnętrznemu wykonawcy.
Więcej

Wybierz województwo
lub wybierz kategorię z listy:


Najnowsze firmy
Hako Polska Sp. z o.o
Hako Polska Sp. z o.o

Zobacz wizytówkę
GARDA sp. z o.o. sp. k.
GARDA sp. z o.o. sp. k.

Zobacz wizytówkę
ABC-Service
ABC-Service

Zobacz wizytówkę

Najbliższe targi i wystawy