Hako2024
Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

CMS Berlin – Hako z nagrodą Purus Innovation Award!
(2023-09-21)
CMS Berlin – Hako z nagrodą Purus Innovation Award!
Purus Innovation Award – nagrody przyznawane podczas międzynarodowych targów CMS Berlin zostały wręczone. W tym roku w kategorii małych maszyn zwycięzcą została szorowarka Scrubmaster B5 od Hako!Kolejna edycja międzynarodowych targów branży profesjonalnego utrzymania czystości w Berlinie (19-22.09.2023 r.) to okazja do wnikliwego przeglądu współczesnych rozwiązań, jakie dostępne są na rynku. W jednym miejscu i czasie zgromadził się potężny zasób wiedzy, niezliczona ilość produktów, systemów i procesów ułatwiających pracę wszystkim aktywnym uczestnikom branży. Tegoroczne targi to ponad 400 wystawców (w tym Hako) rozlokowanych na 31 000 m2 i ponad 20 000 odwiedzających z 80 krajów.

Drobna część wystawców ma szansę otrzymać nagrody za innowacyjność dla swoich produktów i rozwiązań m.in. w kategoriach: duże maszyny, małe maszyny, wyposażenie czy digital tools. Rok 2023 w kategorii małych maszyn należy do Scrubmaster B5!

Więcej informacji o maszynie oraz dane techniczne można znaleźć tutaj. (https://www.hako.pl/produkt/szorowarki-automatyczne/szorowarki-z-operatorem-prowadzacym-scrubmaster/scrubmaster-b5)

Obejrzyj film o szorowarce Scrubmaster B5.  (http://www.video.hako.pl/szorowarki/B5_PL.mp4)